Hizmetlerimiz
Neler yapıyoruz?

E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Firmanızın işleyişini analiz edip sizin için en uygun projeyi yapıyoruz. E-ticaret projeniz için satış, müşteri ilişkileri, satış sonrası destek ve kampanya yönetimi gibi projenizde yer alması gereken tüm süreçleri analiz ederek çiziyor ve dökümante ediyoruz.

Dijital Marketing

İnternet reklamcılığı markalar için olmazsa olmaz. Facebook, Google, Youtube, Instagram gibi mecralar bunlardan sadece bazıları. SEM (Search Engine Marketing) kampanyaları ve sosyal medya yönetimi ile sizin için en doğru hedef kitleye en etkili yollarla ulaşıyoruz. Yeni dijital trendlerin markanız için nasıl kullanılması gerekti konusunda danışmanlık yapıyoruz.

Web Tasarım & Grafik

Firmanızın sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübeyi, vizyonunuzu ve hedeflerinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz iyi bir websitesi size internet üzerinde daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Websiteniz her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayabilir, size yeni müşteriler kazandırır ve sizin adınıza işletmenizi en iyi şekilde tanıtabilir. Sitenizin güncel tasarımından banner tasarımlarına, grafik tasarımından reklam tasarımlarına kadar tüm dizaynınızı bu danışmanlığımız içinde üstleniyoruz.

Fotoğraf Hizmetleri

Fotoğraf ve video çekimleri en başta e-ticaret şirketleri olmak üzere birçok işletmenin kendisini daha iyi ifade edebilmesi için yapması gerekenlerin başında geliyor. Firmanız için gereken fotoğraf çözümlerini sizin için en doğru şekilde sunuyoruz. Ürün ve ticari fotoğraflarınızı kullanılacak alanlara uygun şekilde hazırlayarak size teslim ediyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla kusursuz fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Kreatif

İsterseniz proje bazlı isterseniz de 360 derece çizgi altı ve üstü grafik tasarım, dijital ve geleneksel PR, sosyal medya yönetimi, fotoğraf-video çalışmaları ve stüdyo hizmetleri sunuyoruz.

Bir firma olarak var olabilmenin zorluklarını biliyoruz fakat asıl zorluğun devamlılığı sağlayıp, markanızı daha da büyümek olduğunun farkındayız.

En iyi hizmetlerimiz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur aditpisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

E-ticaret hizmetleri

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Hizmetleri

Fotoğraf ve video çekimleri en başta e-ticaret şirketleri olmak üzere birçok işletmenin kendisini daha iyi ifade edebilmesi için yapması gerekenlerin başında geliyor

Web Tasarım

Firmanızın sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübeyi, vizyonunuzu ve hedeflerinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz iyi bir websitesi size internet üzerinde daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar.